<p>No jasně, opravdu jsem tohle v poslední době slyšel několikrát. Že už někdo vede bistro hlavně proto, aby si dělal reklamu na catering. A vlastně to dává logiku. Soustředit se přes všední den na prodej obědů, mít volné večery a o víkendech dělat speciální akce nebo právě catering.</p><p><br /></p><p>Je tu další díl reflexního podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111. Tentokrát především o návštěvách v Rožnově, Beskydech a na Valašsku vůbec. Do toho ale reflektuju i natáčení filmu, které právě v Beskydech probíhá, a také několik větších témat, která aktuálně hýbou českou gastronomickou scénou.</p><p><br /></p><p>Tak si poslechněte nový díl a dejte vědět, co vás zaujalo nejvíc.</p><p><br /></p><p><br /></p>